GSG-Liner

GSG-Liner

Firma GSG Industria Sp. z o.o. opracowała własny system renowacji kanalizacji oparty o wykładzinę z włókien poliestrowych o strukturze filcowej nasączonych żywicami epoksydowymi.
W 2010 roku wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w oparciu o wielomiesięczne testy różnych materiałów i dostawców udało się uzyskać najkorzystniejszy produkt pod względem czasu realizacji, bezpieczeństwa dla środowiska, szybkości oraz niezawodności montażu zarówno z perspektywy Wykonawcy, jak i Zamawiającego. Warto zaznaczyć, że żywice stosowane do impregnacji wykładziny to żywice epoksydowe, wolne od styrenu i po utwardzeniu obojętne dla środowiska.

Dotychczas renowacje sieci kanalizacyjnej z wykorzystaniem systemu GSG-Liner zostały wykonane min. w Lublinie, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Warszawie oraz w mniejszym zakresie w innych miastach. Łączna długość renowacji wykonanej z wykorzystaniem GSG-Liner przekroczyła 10km, przy czym każdego tygodnia przybywa zadowolonych Wykonawców. Specyfika kontraktów, w ramach których realizowane były renowacje z wykorzystaniem GSG-Liner, wymagała od nas najlepszego materiału, spełniającego (a często nawet przewyższające) wysokie wymagania, potwierdzone badaniami próbek pobranych losowo z instalacji. Łącznie do tej pory przebadane zostało ponad 300 próbek wykładziny. Wszystkie wyniki prób spełniały założone warunki sztywności obwodowej i modułu Young’a. GSG-Liner to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, ale również minimum utrudnień podczas instalacji. W dotychczasowej praktyce odsetek pomyślnie zainstalowanych GSG-Linerów wynosi ponad 98%! Jest to zasługą długotrwałych poszukiwań najlepszych europejskich dostawców materiałów. Żywice epoksydowe stosowane w produkcie GSG-Liner dostarcza renomowany niemiecki producent której asortyment jest z powodzeniem stosowany nie tylko w Europie, ale również na całym świecie.

Posiadamy europejskie deklaracje zgodności materiałów stosowanych w GSG-Liner.